ArabicDutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

1994 yılında İstanbul’da kurulan Apple dizayn su kaydırakları ile başlayan iş hayatımızı saksı üretimiyle ve makine daire kapak ve merdivenleri ile Bursa’da sürdürmektedir.
Firmamız yurt içi ve yurt dışında yaptığı çalışmalarda ve projelerinde kalite ve güvenliği ön planda tutarak, polyestere şekil veren usta el ve makinalar ile uluslar arası kabul gören normlara uyarak, araştırma ve gelişime önem vererek çalışmayı prensip edinmiştir.
Firmamız su kaydırakları, aqua park projeleri, polyester havuzlar, su oyun sistemleri, fiber su depoları, fiber özel figürler, fiber kaplamalar ile ilgili her türlü tasarım ve üretimi yapabilmektedir.

Hedeflerimiz
“Kalite asla bir tesadüf değildir. Akılcı bir gayretin sonucudur.”prensibi ile mevcut yapılanmasını gözden geçiren Saksicim.com, yarattığı dinamiklerinin farkına vararak “sürekli kalite”yi hedef belirlemiştir. Kurumlara ve bireylere yönelik sunulan katma değerli fiber ürünler, çelik konstrüksiyon ve özel üretim konularında Türkiye’nin uzmanlaşmış lider firması olmak en büyük hedefimizdir. Bunu gerçekleştirirken sektörün gelişimine, en son teknolojileri kullanarak,entegre, yenilikçi, yaratıcı, uzmanlaşmış kadrosu ile bunları katma değerli hizmetler bütünü ile karşılayarak sektöre katkı sağlamaktır.Sürekli iyileştirme felsefesi ile müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek noktaya çıkarmak, verimli iş ortaklıkları kurmak,kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde bir lider olmak,çalışanlarımızın gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmak hedeflerimize ulaşmamızdaki başarı noktalarımızdır.Belirlediğimiz kalite politikası ile genel amaçlara uygun olarak kalite hedeflerimizi oluşturarak, ölçülebilir kalite politikası ile tutarlı olan hedeflerimizi planladık. Sahip olduğumuz bu gücü ise “değerlerimiz”den aldık…

Sorumluluklarımız
Çevreye, sonraki nesillerimizin mirasçısına özen gösteriyoruz. Tabiat geçmişin mirası değil geleceğin emanetidir. Çevre taahhüdümüzü tüm paydaşlarımızla paylaşıyoruz. Yaşadığımız dünyaya özen göstermenin ve diğer insanları da aynı amaç çerçevesinde hareket etmeye davet etmenin önemine inanıyoruz. İş anlamında da çevresel değerlerin önemli olduğunu görüyoruz. Ve bu dünyada yaşayan insanlar olarak yapılması gereken doğru şey bu.

İklimlerin korunması Araştırmacılar, düzensiz iklim değişikliklerinin yanında fabrika alanlarının da doğrudan iklim değişikliğinden etkileneceğini belirtmektedir. Bu konu bizim önemle üzerinde durduğumuz bir konudur. İklim değişikliğiyle mücadele felsefesine katılım taahhüdümüzün bir göstergesi olarak bir iklim değişikliği stratejisi üzerinde çalışıyoruz. Bu strateji kapsamında su ve enerji kullanımının azaltılması da yer alıyor. Sistemlerimizi yakın gelecekte tamamen elektronik kontrollü sistemlere terfi etmeyi planlıyoruz. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde sistem üzerinde ciddi bir planlama yapmanın zamanı gelmiş durumda.

Hepimiz tümüyle sürecin birer aktörleriyiz
Çevre hedeflerimize ulaşmak için en basit anlamıyla paydaşlarımız (çalışanlarımız) ve bu işle ilgili tüm aktörlerle işbirliği yapmaya ihtiyacımız var. Çalışanlarımız işimizin birer muhafızı olurken çevreye karşı sorumlu davranışları teşvik etmek üzere çevre politikalarımız ve programlarımız da yerli yerinde duruyor. Ve gün sonunda artık gereksiz ışıkları ve muslukları kapatan insanlar olacağız.